Účetnictví, daňová evidence, mzdy
                                                         Helena Šimková

Helena Šimková - vedení účetnictví, daňové evidence a mezd

V účetnictví a financích se pohybuji od roku 2000.

Maturitní zkoušku z účetnictví a ekonomie jsem absolvovala na Českoslovanské akademii obchodní dr. E. Beneše v Praze.
V roce 2000 jsem složila absolutorium na Vyšší odborné škole ARITA v Praze, mj. z účetnictví a ekonomie.
Od roku 2000 do roku 2009 jsem pracovala na účetních pozicích v mezinárodní společnosti poskytující účetní, daňové, mzdové a auditní služby svým klientům.
Od ledna 2009 pracuji v účetním a finančním oddělení developerské společnosti jako hlavní účetní. Jsem zodpovědná za správné vedení účetnictví českých společností ve skupině, IFRS výkaznictví pro německou mateřskou společnost a úzce spolupracuji s ostatními kolegy na projektovém controllingu, rozpočtech, prognózách nákladů a plánování peněžních toků. V roce 2010 jsem se podílela na úspěšné implementaci informačního systému SAP R3/ECC pro naše společnosti.

Mám bohatou zkušenost s vedením účetnictví, reportingem a controllingem pro společnosti s různými obory podnikání, z prostředí českého i mezinárodního.
Ovládám anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni.
V Institutu svazu účetních (nyní Institut certifikace účetních, http://www.icu-praha.cz) jsem absolvovala systém certiface účetních, I. a II. stupeň certifikace.

Nabízím profesionální jednání, individuální přístup, kvalitu za rozumnou cenu a jistotu ve formě pojištění profesní odpovědnosti.